22. 9. 2018 – Bonitace Tiberiuse

V sobotu 22. září v Kolíně Sendražicích úspěšně zbonitoval náš Tiberius Gasko Prim s bonitačním kódem 5/2a, 4a/G1, G3, L4, M8, S1. Povahový test byl ohodnocen 82 body. Je z něj  tedy chovný pes :-)

Protože jsme měli na prázdninách i naši odchovanku Terttu Gasko Prim, vzali jsme ji na bonitaci také. Terttu byla skvělá a pod vedením Cyrila se i ona stala chovnou fenou :-)

Na bonitaci přijeli i Targus a Taru, ale bohužel nevyšlo jim to. Targus před vstupem do kruhu dostal od vosy žihadlo a nebylo mu dobře, na povahovém testu získal málo bodů. Po příjezdu domů měl dokonce velmi silný průjem. Bude mít možnost si ještě bonitaci zopakovat. Tarunka špatně nese ouška, je velmi světlá a měla prošláplou tlapku, tak nebude chovná pro soubor vad :-( Naštěstí jí páníčkové milují pro její skvělou povahu :-)

Fotky všechny zde na Rajčeti

 

This entry was posted in Krytí. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>