O nás

Pár slov o naší rodině:

Jsme čtyřčlenná člověčí rodina – táta, máma, dcera, syn. Od založení rodiny bydlíme na vesnici Dražice u Benátek nad Jizerou. Po jednadvaceti letech, 24. září r.2006, se nám podařilo se přestěhovat z nájemního bytu do rodinného domečku, a tak jsme se rozšířili o rezavého kocourka, kterému říkáme Mikýnek a rok a půl na to o černoznakatého hovawarta Darciuse. Ještě jsme náš chov rozšířili o dvanáct slepic a jednoho kohouta. Na okolí s námi žije ještě další spousta zvířátek, protože bydlíme téměř na konci vesnice a za domkem je rozlehlá louka. Za plotem v zimě pozorujeme srnky, celoročně nám zde řvou straky a bažanti, oříšky nám chodí krást veverky, na Jizeře za domem plují divoké kachny, navštívila nás i ondatra a ježci nás straší svým dupotem i funěním celé léto. Zkrátka romantika!!! Patří k tomu všemu i spousta myší, které nám Mikýnek nosí ukázat živé až do domu.

Dcera se nám 21.8.2010 provdala za Tomáše, se kterým žije v Brně. Je s nimi i psí kámoška – border collie Bella ze Stříbrné planety, která miluje návštěvy do Dražic, kde se pořádně vyřádí s naším Darcinkem.

Náš chov se 13.5.2011 rozrůstá o dalšího psího kamaráda – fenku Sthellinku, pro kterou jsme si jeli na polsko-litevské hranice za městečko Suwalki , kam nám ji přiblížil p. Tápio z Finska. Cesta byla příšerná – 950 km jsme jeli 16 hodin v téměř 30stupňovém vedru! Ještěže máme klimu ;-)

19.5.2011 se nám v Brně narodila krásná vnučka Janička. Už má pejskařské dupačky ;-)
19.4.2013 se nám v Brně narodil první vnouček Tomášek.

2.5.2014 se naší Sthellince a Darcikovi narodilo 6 štěňátek a jeden pejsek jménem Ritari se odstěhoval za dceřinou rodinou do Olšan u Vyškova.

5.11.2014 nastal jeden nejsmutnější den našeho života – museli jsme nechat uspat našeho jediného milovaného kocourka Mikýnka. Onemocněl nevyléčitelnou nemocí FIP. NEZAPOMENEME!!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>