O nás

Pár slov o naší rodině:

Jsme čtyřčlenná člověčí rodina – táta, máma, dcera, syn. Od založení rodiny bydlíme na vesnici Dražice u Benátek nad Jizerou. Po jednadvaceti letech, 24. září r.2006, se nám podařilo se přestěhovat z nájemního bytu do rodinného domečku, a tak jsme se rozšířili o rezavého kocourka, kterému říkáme Mikýnek a rok a půl na to o černoznakatého hovawarta Darciuse. Ještě jsme náš chov rozšířili o dvanáct slepic a jednoho kohouta. Na okolí s námi žije ještě další spousta zvířátek, protože bydlíme téměř na konci vesnice a za domkem je rozlehlá louka. Za plotem v zimě pozorujeme srnky, celoročně nám zde řvou straky a bažanti, oříšky nám chodí krást veverky, na Jizeře za domem plují divoké kachny, navštívila nás i ondatra a ježci nás straší svým dupotem i funěním celé léto. Zkrátka romantika!!! Patří k tomu všemu i spousta myší, které nám Mikýnek nosí ukázat živé až do domu.

Dcera žije v Olšanech u Vyškova a má ve své rodině psí kámošku – border collii – Bella ze Stříbrné planety a našeho odchovance z vrhu R – Ritari Gasko Prim.

Náš chov se 13.5.2011 rozrůstá o dalšího psího kamaráda – fenku Sthellinku, pro kterou jsme si jeli na polsko-litevské hranice za městečko Suwalki , kam nám ji přiblížil p. Tápio z Finska. Cesta byla příšerná – 950 km jsme jeli 16 hodin v téměř 30stupňovém vedru! Ještěže máme klimu ;-)

19.5.2011 se nám v Brně narodila krásná vnučka Janička. Už má pejskařské dupačky ;-)
19.4.2013 se nám v Brně narodil první vnouček Tomášek.
30.6.2016 se synovi a snaše v Mladé Boleslavi narodila naše druhá vnučka Hanička
21.10.2018 se opět v Mladé Boleslavi narodila naše třetí vnučka Lucinka

2.5.2014 se naší Sthellince a Darcikovi narodilo 6 štěňátek a jeden pejsek jménem Ritari se odstěhoval za dceřinou rodinou do Olšan u Vyškova.

5.11.2014 nastal jeden nejsmutnější den našeho života – museli jsme nechat uspat našeho jediného milovaného kocourka Mikýnka. Onemocněl nevyléčitelnou nemocí FIP. NEZAPOMENEME!!!!

2.2.2016 se opět naší Sthellince a Darcikovi narodilo tentokrát 7 štěňátek a nechali jsme si doma jednoho černoznakatého rošťáka Tiberiuse Gasko Prim.

30.7.2018 jsme se museli rozloučit s našim prvním psem v našem životě, milovaným Darciusem Gasko Prim. Bylo mu 10 let a bohužel zemřel primárně díky špatně nastavené léčbě anaplazmózy, kdy po předávkování antibiotiky selhaly ledviny. Byl to náš psí učitel, na kterého nikdy nezapomeneme!!!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>