Naši psi

C.I.B. a C.I.E. Darcius Gasko Prim (*16. 2. 2008 -  31. 7. 2018) - náš první pes a navíc hovawart v životě. Náš velký učitel a kamarád na celý život. Nezapomeneme!!!

Sthella Steinroller (*20. 2. 2011) - první fenka a maminka našich prvních dvou odchovů R a T vrhů Gasko Prim. Věrná a stále veselá kamarádka.

Tiberius Gasko Prim (*2. 2. 2016) - syn Sthelly a Darciuse, kterého jsme si nechali cíleně doma. Náš veselící se hrombác.

Arletty Jackie – Snow (*14 . 6. 2019) - vnučka Darciuse, která k nám přišla po smutné události ve 14. měsících. Naše milovaná závislačka a zakladatelka naší chovatelské stanice Darcylesth.

Arcyl Darcylesth (*12. 5. 2022) – syn naší Arletty, který nám doma zbyl. Je to náš „maličký bojovník“, protože se narodil jen s 224 gramy a vybojoval si místo na slunci. Kamarádi říkají, že si to vybojoval pro nás :-)

Současná smečka:

dražická smečka

dražická smečka: Tiberius+Arletty+Sthella+Arcyl

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>