2. 7. 2016 – Krajská výstava Benátky nad Jizerou

Tak a máme za sebou nádhernou sobotu, kterou jsme prožili s našimi milovanými hovíky na Krajské výstavě v Benátkách. Využili jsme této příležitosti k setkání s našimi odchovy. Pozvali jsme všechna štěňátka jak z vrhu R tak z vrhu T Gasko Prim. No a „erka“ se bohužel skoro všechna omluvila. Přijel se vystavit jen Dársik (Reilu) a na kukandu přijela Nelinka (Ruusu). Měl za námi přijet i Bodyguard z Vltavského kraje, ale ten se nakonec rozhodl pro vykonání zkoušky ZZO1, kterou pokořil :-) Moc mu blahopřejeme!!!

V den svých 5měsíčnin si některá štěňátka T-vrhu odbyla svoji výstavní premiéru. Nakonec si všichni odnesli známku Velmi nadějná. Po ukončení hodnocení jsem se ptala paní rozhodčí Jandové, jak hodnotí náš vrh. Prý to jsou všechno krásná štěňátka, typičtí představitelé plemene a o pořadí rozhodovali jen drobné nuance. Výsledky jsou:
štěňata psi: Tiberius – VN1 a Targus – VN2
štěňata feny: Thellis – VN1 a Taru – VN2
Reilu ve třídě otevřené byl ohodnocen známkou Velmi dobrá 2, prý za přeznakování (má světlé přední nohy) a musí zlepšit předvedení ;-)
Vystavovali jsme i tátu Darciuse a ten sám, ve třídě psi veteráni získal posudek: „Výborná kondice, elegán!!!“ :-) známka V1, Vítěz třídy.

Na kukandu ještě přijeli s Terttu, kterou jsme nechali posoudit mimo soutěž a paní rozhodčí vychválila její nádhernou barvu, kostru a prostorný pohyb. Také by museli zapracovat na statice ;-)

Před polednem přijeli za námi ještě s Taraniskem, který je pořád jak šídlo v pohybu a odpoledne přijela ještě Nelinka (Ruusu). Je z ní velká nádherná a pohodová fena. Škoda, že jí nevystavují a ani jí neuchovní :-(

Máme obrovskou radost ze všech potomků a jejich páníčků. Myslím, že jsme lepší vybrat nemohli a moc jim děkuji za péči i lásku, kterou psím kamarádům věnují :-)
Pro zvědavce a kamarády jsme přidali fotky na rajče :-)

 

This entry was posted in Nezařazené. Bookmark the permalink.

2 Responses to 2. 7. 2016 – Krajská výstava Benátky nad Jizerou

  1. Petra says:

    Bylo to první náš výstavový zážitek a děkujeme za azyl.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>