08.11.2013 – Stále se něco děje

Tento rok máme hodně hektický a tak nestíhám doplňovat tento web. Všem pravidelným návštěvníkům naších stránek se tímto omlouvám a dopisuji další informace.

Dne 19.9.2013 se v polské chovatelské stanici Chatka Zielarki narodili čtyři Darciusovi potomci: 2 čzn kluci, 1 plavý kluk a 1 čzn fenka. Máme informaci od chovatele, že jsou zdraví a pěkní. Všichni již mají své majitele. Tři zůstávají v Polsku a jeden pejsek odcestuje za novým majitelem do země původu – Německa. Fotky a informace o vrhu najdete zde.

Dále nás navštívil minulou sobotu Bodyguard z Vltavského kraje, aby se u taťky Darciuse naučil stopovat. Má moc šikovné a sympatické páníčky, kteří se mu hodně věnují a Badík si pod jejich vedením počíná moc dobře. Zde si můžete počíst. Děkujeme vám Burianovi :-)

No a dnes ještě úplně žhavá novinka – přijela za Darciusem další pěkná fenečka Molly z Budské samoty. Po počátečních námluvách proběhlo krytí se vším všudy, tak jak se na zkušené pejsky sluší ;-) Následky se teprve ukáží cca za měsíc na sonu. Držíme Molly a jejím páníčkům palce :-)

This entry was posted in Krytí, Návštěvy. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>