21.5.2023 – svod A-Darcylesth

Na Knížecím rybníce se nám již několik let moc líbí a tak jsme i svod směřovali do tohoto krásného kempu. Bylo po výstavě a tak jsme věděli, jak je hodnocen Arcyl s Atyrem a byli jsme zvědaví, jak vypadají další naše odrostlá štěňátka. Přijeli za námi ještě Attamis, Agaron a Amy, která zrovna hárala, tak musela být trochu stranou.

Všichni svod zvládli bez problémů a svodové kódy odpovídají i našemu hodnocení – tedy máme ve vrhu D2 – světlejší oči, N3 – háčkující ocas a dva mají 4a – malý bílý znak v toleranci.

Jsem moc šťastná, že jsme se našimi štěňátky viděli a moc děkuji jejich majitelům, že se o ně vzorně starají. Navíc naše chovatelská srdce zaplesala, když za námi přišel Matyáš s „naším devítiletým štěňátkem“ Ramim. Rami Gasko Prim je pořád ve skvělé kondici a věk veterána by mu nikdo nehádal :-)

Svod mladých Darcylesthzleva: Agaron, Arcyl, Amy, Attamis a Atyr (Svod mladých CHS Darcylesth )

This entry was posted in Setkání, Štěňata. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>