5.-6. 2. 2022 – DUO CACIB Brno

Vyjeli jsme opět v sobotu ráno jen s Tibikem a Lettynkou. Sthellinka zůstala doma s babičkou a navštívil ji syn vnučkami (3 a 5 let), které ji i venčili :-D

V sobotu posuzoval p. rozhodčí Vondrouš přímo raketovou rychlostí. Sotva vběhnul Cyril s Tiberiusem do kruhu ve třídě šampionů, kde byli celkem 3 psy, vyběhli ven za cca 3 minuty a to s tituly Výborná 1, CAC a res. CACIB.
Arletty  byla ve třídě otevřené spolu se 7 fenami. Také tady to byla závratná rychlost. Dostala známku Výborná 4 :-)

V neděli posuzoval rumunský rozhodčí Roberto Schill. Posuzování bylo trochu pečlivější a přísné, ale rychlost dost podobná. Tiberius ve stejné třídě i konkurenci obdržel Výbornou 2 a Arletty ve třídě otevřené, kde bylo tentokrát 8 fen, dostala známku Velmi dobrá 4.

Bylo moc milé se vidět se známými hovawarťáky, ale díky rychlému posuzování a střídání plemen u kruhu, nebylo moc prostoru si pořádně probrat radosti a strasti s našimi hovíky. Tak snad zase brzy někde jinde naviděnou :-)

This entry was posted in Výstavy. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>