24.-26.1.2020 NITRADOG – Tibi je Slovenský šampión krásy!

Třídenní lednová výstava v Nitře nás lákala, protože chyběl Tiberiusovi poslední čekatelský titul CAC pro získání Slovenského šampiona krásy.

Zarezervovali jsme si ubytování v penzionu Sebol a ve čtvrtek se vydali i s bráškou Targusem a jeho páníčky směr Nitra. Penzion byl situovaný ve vilové čtvrti blízko nábřeží, kam jsme chodili venčit.
V pátek asi v půl jedenácté přišli na řadu v posuzování hovawarti. Rozhodčí p. Vondrouš posuzoval krátce a svižně. Nejdříve ve třídě otevřené byl Targus a získal známku V2, res. CAC. Tiberius  ve třídě šampionů v konkurenci s Casperem Saint Barbarons uspěl trochu lépe a dostal známku Výborná 1 a vytoužený poslední CAC :-D Jako třešničku na dort si odnesl následně ještě tituly CACIB a BOS :-)
Tiberius Gasko Prim má tedy titul Slovenský šampión krásy :-D

V sobotu posuzoval rozhodčí p. Havelka a ten viděl pořadí obráceně. Tedy Tibikovi zadal známku Výborný 2 a navíc bez titulu. Targus dostal úplně stejné hodnocení jako Tiberius.

V neděli posuzovala paní Jandová. Targusovi zadala ve třídě otevřené známku Velmi dobrý 2. Tiberius tentokrát byl v konkurenci s Royalem Royal Safe a dostal známku Výborný 2res. CAC.

 

This entry was posted in Výstavy. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>