13.10.2019 – MVP České Budějovice

Datum třináctého pro nás není nešťastný. V neděli v 5. hodin jsme vyjeli do Českých Budějovic na Mezinárodní výstavu psů. kde posuzoval hovawarty rozhodčí Miroslav Václavík. Přihlášeno bylo celkem 27 hovíků, ale v pracovní třídě psů byl Tiberius sám. Dostal tedy známku Výborná 1 a CAC.
V dalším kole se Tibi opět pěkně předvedl a zvítězil i nad psy ze třídy otevřené a šampionů získáním titulu CACIB. V závěru ještě v souboji s mladým psem, který dostal titul BOJ a s fenou Coco Elli Cicesbeo s titulem CACIB, si Tibi vyběhal ocenění nejvyšší BOB :-)
Mimochodem Coco Elli Cicesbeo, která tím pádem získala BOS je vnučkou našeho Darciuse. Nejhezčími psy byli potomci Darcika :-)
Před závěrečnými soutěžemi jsme se všichni v autě prospali. Tibik byl opět moc šikovný, ale oko rozhodčího Tibora Havelky (SR) na hovawarta téměř ani nepohlédlo.

This entry was posted in Výstavy. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>