23.6.2019 – MVP Intercanis Brno

Opět jsme spojili výstavu v Brně s návštěvou naší dcery a vnoučátek. Vyjeli jsme směr Brno již v sobotu odpoledne po úspěšně vykonané zkoušce :-)
V neděli ráno se spouštěl z nebe strašný liják a tak měl Tibi před výstavou i vodovou úpravu. Na výstaviště jsme dorazili v předstihu a Tiberius stihnul trochu oschnout a hlavně protáhnout se :-D

Posuzování začalo přesně v 9 hodin a v kruhu 2 se začalo s hovawarty. Tiberius měl v otevřené třídě dva soupeře. Předváděl se jak profík a asi ho to bavilo. Koukal na Cyrila jak na obrázek, vzorně ukázal zuby a nechal se prohmatat. Běh se také vydařil a tak dostal od rozhodčího O. Vondrouše známku Výborný 1, CAC.
O titul CACIB soupeřil se psem z mezitřídy a šampionem. Opět se předvedl jako profík a titul byl jeho. Na závěr k našemu překvapení přibyl i BOB :-)

Uvědomili jsme si, že Brno zatím bylo pro naše psy většinou úspěšné. Hlavně se zde vždy vidíme s našimi letitými kamarády, takže to byl prima den.

Vlastně to byl celý úspěšný Tibiho víkend :-D

This entry was posted in Výstavy. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>