17.6.2018 – Krajská výstava Benátky n. J.

V neděli 17.6. jsme v ZKO Benátky nad Jizerou pořádali, jako každoročně, Krajskou výstavu psů. Jelikož byl Cyril ředitelem výstavy, nechali jsme naše hovawarty doma, ale vyzvali jsme naše odchovy, aby se přijeli ukázat.

Přihlásili se dva bráškové – Reilu a Targus a tři sestry – Taru, Terttu a Thellis, která nakonec pro poruchu auta nepřijela :-( Všichni byli ve třídě otevřené a jiná konkurence se bohužel nepřihlásila. Hovawarty posuzoval rozhodčí p. Hořák. Posuzování bylo příjemné a vtipně komentované. A jak to dopadlo?
Kluci si moc nezabojovali, protože pro momentální kulhání nebyl Reilu posouzen a tak Targus, který získal známku Výborná 1, získal hladce i Krajského vítěze :-)
Holky, Taru s Terttou, byly při posuzování velmi rozverné, ale i tak dostaly obě známku Výborná. Taru skončila s pořadím 2 a Terttu dostala ke známce Výborná 1 navíc také titul Krajský vítěz :-)

V závěrečných soutěžích už do pořadí nezasáhli, i když Terttu byla velmi blízko k celkovému hodocení 3. nejhezčí feny výstavy. Jenže pro její neukázněnost, jí vrátil p. rozhodčí mezi ostatní a na 3. místo vybral neméně krásnou kníračku.
Obě holky, nebo lépe jejich páníčkové, musí zapracovat na výstavním předvedení.

I tak všem majitelům „našich štěňátek“ moc blahopřejeme a děkujeme za jejich vzornou péči :-)

 

This entry was posted in Výstavy. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>