6.7.2014 – odjezd štěňátek do nových domovů

Tak už to začalo. Co? Loučení :-)

Nejdříve však informace po pořádku:
Ve středu tu byli ještě tři mazlící návštěvy a ve čtvrtek jedna, která nám pořídila zase jedno vzpomínkové video. Díky Péťo od Beroška!

Ve čtvrtek za námi přijela ještě jednou chovatelka Lenka Svobodová, aby nafotila jak štěníci povyrostli, zároveň byla přítomná při kontrole vrhu a stvrdila výsledek svými podpisy. Na kontrolu přijela poradkyně chovu Martina Balonová. Všechno proběhlo příjemně jak má a všechna štěňata byla doporučená k zápisu do plemenné knihy.

V sobotu dopoledne přijela velmi milá rodina z nedalekých Podbrah a před polednem si odvezli plavou Ruusu. Loučení bylo těžké, ale hřálo nás u srdce, že si ji odvážejí opravdu milující lidé, kteří již měli hovawartku a navíc nejsou z daleka.
Těsně po poledni si přijel nový páníček pro Ritariho. Ten odjel nejdále do Olšan u Vyškova. Cestu zvládnul na jedničku s malým mínusem, protože se mu podařilo dostat ze zamřížovaného kufru až k páníčkovi, který řídil :-D
Jako třetí od nás odpoledne odjel Retu s milou mladou rodinou k Pardubicím, kde na něj doma čekal psí kamarád, jedenáctiletý labrador, který ho hezky přijal. Už nám poslali i fotky :-)
V podvečer přijela ještě návštěva za Reilem. Protože panička mu druhý den odjížděla do lázní, aby nabrala zdraví i kondici a tak se přijela i s manželem ještě pomazlit s Reilem před odjezdem.

Dnes dopoledne odjel náš čtvrtý mazlík Rami, který si bude lebedit v Táboře s příjemnými lidičkami. Už máme také od nich zprávy, že Rami zvládnul cestu úplně bez problémů a doma řádí na zahradě až mají obavy o zdraví :-D

V podvečer jsme vzali zbylá dvě štěňata Reilu a Raniu a jeli jsme navštívit „zabydlenou“ sestřičku Ruusu (nyní zvanou Nely) do Podbrah. Vítání bylo nádherné jak v lidské, tak v psí rovině. Byla to pro mrňouse bezproblémová socializační návštěva.

Všem dosavadním novým páníčkům moc děkuji, že byli k mým slzám při loučení tolerantní a zasílají mi hezké zprávy o „našich miminkách“.

This entry was posted in Štěňata. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>