22.7.2014 – druhé očkování

Dnes jsme byli na druhém očkování s našimi dvěma „zbylými“  štěňaty. Ještě hlídáme Reilua a máme doma Ranii, která stále čeká na svého pravého pánečka, který se nám ozve, aby s ní aktivně prožíval psí život.

Také se nám ohlásili majitelé Ramiho, Ritariho, Ruusu (nyní Nelinky) a Retua jak proběhlo druhé očkování. Tedy po pořádku:

Rania váží 12 kg, je zdravá a velmi čilá. Zatím zůstává u nás v péči, než se najde někdo, kdo jí bude milovat takovou jaká je - mazlivá rošťanda :-)

Reilu váží 11,8 kg a měl u očkování svoji budoucí paničku. Je to velmi mazlivý pejsek s velkým sebevědomím. Dokonce se už byl podívat, kde ho čeká nový kotec s krásnou boudou a olízal si budoucího kámoše kocoura Matýska ;-) Věřím, že se bude mít v novém domově báječně :-)
Nyní se jen bojím sobotního loučení. Přeci jen jsme si na sebe hodně zvykli. S novými páníčky to však určitě hravě zvládne.

Ritari váží 12,8 kg, měří asi 43 cm a ve společnosti border colie Belly vymýšlí hry na kousanou. Boty, rajčata apod. už vzali za své ;-) Hra na honěnou ho moc nebaví, ale zato olízat se s kůzlátkem je prý legranda :-)

Ruusu váží 11,2 kg a na dvoře s malým sedmiletým křížencem Míšou šéfuje. Její milující rodina jí však přizpůsobuje svůj životní rytmus, aby jí správně živili a vychovávali. Moc jim děkuji!!! Má se u nich jako v bavlnce :-)

Rami se má prima, aktivně se svým mladým páníčkem Matyášem, který mi dává často o něm zprávy. Očkování zvládl výborně, je nekonfliktní cestovatel. Už spal i v bivaku a absolvoval túru. Dnes jsem dostala zprávu, že měří cca 44 cm a roste ze dne na den :-)

Retu bydlí s jedenáctiletým labradorem Nyou v domě, kde si všechno přivlastňuje i kamarádův pelíšek (přestože mu noví majitelé koupili jeho vlastní) nebo dědečkův gauč. Prý když se rozdovádí, lítá celý dům :-) Jeho váha byla již v minulém týdnu 11,7 kg. Je to zkrátka silný pes :-)

Máme velikou radost z každé zprávy o našich štěňátkách a dodatečně touto cestou všem děkuji za jejich lásku, péči a hlavně také toleranci s jakou se o psí mrňata starají.

This entry was posted in Štěňata. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>