Setkání s potomky Dársíka

Máme obrovskou radost, když se k nám hlásí majitelé štěňátek po Dársíkovi a my máme možnost si užít „štěněčí mazlení“. Největší radost nám dělají majitelé od Badíka (Bodyguard z Vltavského kraje), kteří vzali pejskařinu vážně a podnikají se svým chlupatým parťákem cesty za výcvikem i výstavami. První úspěchy se již dostavili a můžete se o nich dočíst na jeho webovkách :-D

Další, kdo nám dělá velkou radost je Dax Od dabele. Je to černý pejsek, kterého milující majitelé s láskou vykrmili a rozmazlili. Po té, co nás v prosinci navštívili si vzali rady k srdci a nyní se z Daxe vyvíjí moc hezký a poslušnější pejsek. Jen tak dál a určitě ho časem potkáme někde na výstavě ;-)

Také nás těší zprávy od mladé paničky Adélky, která s Ayrou (Ayrin Cicesbeo) zažívá krásné chvíle. Prý bude šikovná asi na agility. Moc děkujeme Adélko a Míšo!

S Lessinkou (Alessia z Jihláveckého údolí) jsme se po delší době viděli v Brně 11.1. na hovawartím výcviku a je moc šikovná a pěkná fena. Zdeničko, držte se ;-)

Také mám pár starších zpráv o Bobískovi a Bárče Haf Raf. Podle fotek jsou z nich pěkní psy a páníčci jsou s nimi spokojení.

Všechny „dětičky“ zdravíme a těšíme se na další zprávy a fotky :-)

This entry was posted in Návštěvy. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>