4.1.2014 – Setkání se štěňátky

Hned první sobotu v novém roce jsme zasvětili opět milým hovawartům. Nápad se zrodil tak, že se nám ozvali noví kamarádi od Asberyho Na3, který byl závodit v Letňanech a domluvili jsme se na tréninku stop. Zcela náhodně se nám ozvali i Burianovi s „naším potomkem“ Bodyguardem z Vltavského kraje a my je také pozvali. No a do třetice jsem si vzpomněla, že nedaleko od nás bydlí další Darcikův potomek černý Dax od Dabele, kterého jsme také přizvali. Bylo to parádní setkání ;-)

Protože máme u domu velkou louku, mohla se pětičlenná smečka (včetně našeho Darciuse a Sthellinky) pořádně vyběhat. Asberry s páníčky a Cyrilem si odskočili zastopovat. Asi po hodinové honičce, střídané mazlením a louděním pamlsků si psi šli odpočinout a my lidé jsme si v kuchyni u kávičky a čaje vyměňovali zkušenosti a vyprávěli zážitky ze života s psími miláčky. Pro nás to bylo moc příjemné setkání a těšíme se na další :-)

This entry was posted in Setkání. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>