5.10.2013 – Zkoušky v ZKO Újezd nad Lesy

Dnes za krásného slunečného (ale mrazivého rána) jsme s našimi chlupáčky jeli skládat zkoušky dle Mezinárodního zkušebního řádu sportovní kynologie do ZKO Újezd nad Lesy. Moc děkujeme kamarádce Vlaďce a vedoucí zkoušek Aničce za to, že nás mezi sebe pozvaly.

Jako úplně první z účastníků zkoušek nastoupila na zkoušku BH naše Sthella a její poslušnost byla oceněná 47 body. Po ukončení poslušností jsme odjeli na stopy, kde si Cyril vylosoval pro Darciuse stopu FH 1 s pořadím jedna :-) Poté co si „neodstopovali“ dva psi na IPO 3 a FH 2, nastoupili naši kluci. stopovalo se na louce, kde prý stopy přeběhlo dvacetihlavé stádo srnek. I přes to si Darcius vystopoval 76 bodů :-) Tím má splněnou mezinárodní stopařskou zkoušku FH 1. Druhý pejsek na FH 1 neodstopoval. Sthella si ještě po návratu ke cvičáku splnila speciální cviky v dopravním ruchu a tím ukončila zkoušku doprovodného psa BH s výsledkem Obstál :-)

Blahopřejeme i dalším našim kamarádům, kterým se dnes zkouška povedla a ostatním posíláme alespoň pozdrav a vzkaz: NEVZDÁVEJTE TO ;-)

This entry was posted in Nezařazené. Bookmark the permalink.

3 Responses to 5.10.2013 – Zkoušky v ZKO Újezd nad Lesy

 1. Brittka says:

  Milý Dársík a Stelinka!

  Moc a od srdiečka Vám gratulujem ku zloženým skúškam, nie malá gratulácia však patrí Vašim páničkom za to, že sa Vám tak usilovne venujú a vďaka nim tie skúšky môžete skladať…chi-chi Veď oni to robia „pre nás“…
  Posielame s Amigom božteky na papuľky.
  Pac a pusa
  Britka+Amigo

 2. A vy tedy také přidáváte a nabalujete další zkoušky….moc gratulujeme Sthellince i Darsíkovi a samozřejmě páníčkům. FH je pro nás nedostižná meta. Proto se hluboce skláníme a moc pozdravujeme.
  a děkujeme z a gratulku!

 3. Nikola a Kobik says:

  Posíláme gratulaci Darsikovi a Sthelince ke splnění dalších zkoušek :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>