14.9.2013 – vyhraný Česko-Slovenský závod hovawartů 2013

Pro dnes zatím jen rychlé info – podařilo se neuvěřitelné – v historicky prvním Česko – Slovenském zavodě hovawartů, v nejvyšší kategorii IPO 2 získal Darcius 1.místo :-D

Až se nám urovnají myšlenky a hlavně emoce, napíšeme reportáž. Tento závod byl provázen od samého začátku spoustou komplikací, ale díky všem soutěžícím, kteří dodrželi slovo a přijeli závodit, se nakonec vše vydařilo i přes neskutečný liják a všichni jsme si to prima užili :-) Díky vám kamarádi!!!

This entry was posted in Nezařazené. Bookmark the permalink.

4 Responses to 14.9.2013 – vyhraný Česko-Slovenský závod hovawartů 2013

  1. Obrovský dík za perfektně zorganizovaný závod. Stále čerpám z té úžasné atmosféry,báječné nálady a přívětivých úsměvů, které jste neustále rozdávali. Jsem stále plná emocí, které ani nedokážu popsat. Ještě jednou dík.
    Gratuluji ještě jednou Cyrilovi s Darsíkem k takovému výkonu, i přes bolístky, které Darsík překonal. Je to pašák.

  2. Marcinský says:

    Ocko tvoja dcéra Ashley Cicesbeo blahožela k tak krásnemu úspechu a bude sa snažiť pokračovať v tvojich psích šľapajach.Posielam sladku pusu.Pozdrav patri aj pre majiteľov tak krásneho a šikovného fešaka .Š+M Marcinskí a smečka.

  3. Leni a Cyril, ešte raz Vam chcem poďakovať za tak úžasnú akciu, ktorej som mohla byť aktérom

  4. Děkujeme za super zorganizovanou akcičku!!! Naprosto pohodový hladký průběh, bezva banda lidí a psů!!! Bylo to super!! Těšíme se na další shledání!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>