28.6.2009 – MVP Intercanis Brno

V sobotu jsem vyrazil do Brna, zkolaudovat a zaběhnout pronajatý byt naší Lendi. Přespal jsem u ní v pokoji, ale štěkal jsem jak divý na každou tramvaj, která kolem projížděla, na všechny sousedy co šli po schodech, zkrátka na všechny neznámé ruchy velkoměsta. Páníčkové mě do třech hodin do rána okřikovali a pak jsem konečně usnul. Ráno měl náš Ford slušivou botičku :-) Já to štěkal!!! Neměli jste mě uklidňovat, páníčkové.

Ráno jsme vyrazili na výstavu. Přijel se konečně vystavit i bráška Dragon – Barnabáš. Je zněj opravdu teď krásný pes. Podle mě měl vyhrát, ale p. rozhodčí Adlt byl jiného názoru a na první místo dal „frajera“, který nechtěl ukázat zuby ani své mužství a běhat chtěl jedině ven z kruhu. Takže pořadí bylo Bárny V2 a já dostal V3. V tom vedru to byl úspěch!

This entry was posted in Výstavy and tagged , . Bookmark the permalink.

One Response to 28.6.2009 – MVP Intercanis Brno

  1. Dobrý den, moc gratuluji k úspěchům na výstavách! Darcius je fešák! Někdy to ale výjde a někdy ne… člověk si z toho nesmí moc dělat.. rozhodčí je jen člověk a každý má rád něco jiného.., ale zdá se mi, že si vedete moc dobře. Tak hodně štěstí i do budoucna! Zdravíme z Krkonoš!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>