Klubová výstava České Budějovice

7.3.2009 jsem se byl ukázat na klubové výstavě v Českých Budějovicích. Předvádělo se tam v kategorii mladých se mnou 13 kámošů.  Já jsem se předváděl, abych překvapil své páníčky. I při čekání v kruhu jsem stál ve výstavním postoji a při běhu jsem se taky snažil. Zuby jsem ukázal jako profesionál.

Pan rozhodčí Ladislav Kukla mi dal tento posudek:

12 měsíců, správný formát. Ne zcela dotvoření hlavy, dost pevný hřbet, spr. položená záď, hrudník ve vývinu, dobré postavení obou párů končetin, správná struktura, délka srsti, jakožto i rozložení znaků. Výborně předveden.

Výborný 4

Páníčkové ze mne měli velkou radost.  Můžete mrknou do fotogalerie, jak mi slušela medaile a taky na naše prima kamarády, kteří za námi přijeli z Plzně s Aryem Sobí dvůr. To jsme se žůžově vyřádili!!!

This entry was posted in Výstavy and tagged . Bookmark the permalink.

One Response to Klubová výstava České Budějovice

  1. Dalibor a Janina says:

    Ahoj Darciovci,

    moc Vám s Janinou gratulujeme k výbornému hodnocení V4!!!!! Moc se těšíme, až se s vámi všemi uvidíme a moc doufáme, že dokážeme vymyslet nějakou hezkou procházku, aby se bráchové mohli vylítat :-)

    Mějte se moc krásně a držíme palce v super rozjeté kariéře šampióna :-)

    Dalibor a Jana

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>